TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ RUSYA’DA DA EN GÜVENİLİR ŞİRKET

TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ RUSYA’DA DA EN GÜVENİLİR ŞİRKET


Şirketimiz, 2006 yılında kurulmuş ve bu zamana kadar ürettiğimiz kaliteli ürünler, resmi analizlerle sertifikalandırılmış ve Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede ürünlerimiz ve kurduğumuz sistem ile birçok ödüle layık görülmüştür.
2019 yılında Ersağ markası adı altında Rusya’ya açtığımız şirket, Rusya Federasyonu İstatistik Enstitüsü Analitik Merkezi ve Rusya Federasyonu Federal Vergi Servisinin verilerine göre, Rusya'nın başkenti Moskova'da en hızlı büyüyen ve güvenilir şirketler araştırmasında % 3'lük dilime girerek En güvenilir şirket alanında 1. ve En istikrarlı büyüme sıralamasında da 1. olarak yer almaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimizden hiçbir zaman ödün vermedik ve bulunduğumuz ülkelerin tüm kanun ve yasalarına harfiyen uyan insanları aldatmadan, yanıltmadan işimizi yaptığımız için milyonlarca üyemizle birlikte bu seviyelere gelmenin gururunu yaşıyoruz. Bu başarıları elde etmemizde emeği geçen tüm üyelerimize, şirket çalışanlarımıza ve müdürlerimize teşekkür borçluyuz. Aynı zamanda bizlere olan güvenleri için başta ülkemiz olmak üzere tüm ülkeler ve Rusya Federasyonuna da teşekkür ederiz. Söz veriyoruz ki, güvenlerine sadık kalacak ve bundan sonraki çalışmalarımızı her daim dürüst, ahlaklı ve ilkeli bir şekilde sürdüreceğimizden herkesin emin olmasını temenni eder, gururumuzu tüm kıymetli üyelerimizle paylaşmaktan onur ve kıvanç duyarız.

Teşekkürler Büyük Ersağ Ailesi


Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sarı